AKTUALNOŚCI

 • Karpiowe Grand Prix Polski 6-9 lipca 2023

  W dniach 6-9 lipca br., jezioro Urzędowe w Człuchowie było areną zmagań sportowych, najlepszych karpiarzy w Polsce. Główny Kapitanat Sportowy PZW powierzył Kołu PZW w Człuchowie organizację zawodów ogólnopolskich z cyklu Karpiowe Grand Prix Polski.  Wśród startujących znalazło się także 10 obecnych członków kadry narodowej w wędkarstwie karpiowym, czyli komplet. Nigdy wcześniej Człuchów nie był gospodarzem sportowej imprezy wędkarskiej tej rangi. To duże wyróżnienie dla naszego koła i miasta.

 • Otwarte Eliminacje do Karpiowych Mistrzostw Polski PZW

  W dniach 30.06 - 03.07.2022 na Jeziorze Wandzińskim zostały rozegrane  Eliminacje do Karpiowych Mistrzostw Polski PZW 2022. Wandzinek jak i jego mieszkańcy po raz kolejny okazali się nieprzewidywalni i rotacja na podium była po każdym obchodzie sędziowskim.

 • Karpiarze dla Huberta - VIII edycja

  W dniach 16-19 czerwca na Jeziorze Wandzińskim odbyła się kolejna ósma już edycja zawodów pn. Karpiarze dla Huberta. W tej edycji zbieraliśmy dla Wiktora i Jasia. W zawodach uczestniczyło 16 drużyn, które zmagania rozpoczęły w czwartek o godzinie 12-tej. Oczywiście atmosfera wyśmienita, pełen luzik i po zanęceniu i zarzuceniu zestawów przyszedł czas na tą lepszą część zawodów ...

 • VIII Karpiowe Mistrzostwa Okręgu PZW Słupsk

  W dniach 19-22 maja br. na jez. Wandzińskim w gm. Człuchów rozegrano Karpiowe Mistrzostwa Okręgu Słupskiego PZW. To już VIII edycja tej imprezy. Organizatorami zawodów było Koło PZW w Człuchowie wraz z Człuchowskim Klubem Karpiowym.

 • Wicemistrzostwo Polski dla naszych klubowiczów

  Członkowie naszego Klubu reprezentujący okręg Słupski Winicjusz Białek i Piotr Nowicki zdobyli Wicemistrzostwo Polski w rozgrywanych na zbiorniku Dębowa w Reńskiej Wsi Mistrzostwach Polski w Wędkarstwie Karpiowym organizowanych przez PZW, które odbyły się w dniach 9-12.09.2021. Drugiej naszej drużynie Maciejowi i Karolowi nie udało się złowić punktowanej ryby. Gratulujemy Panom wytrwałosci i waleczności w tych zawodach.

 • Karpiarze dla Huberta 2021 - Vll edycja

  W dniach 3-6.06.2021 odbyła się siódma edycja zawodów charytatywnych pn. KARPIARZE DLA HUBERTA organizowanych przez Człuchowski Klub Karpiowy pod patronatem HUBERTA Białek. W tej edycji prowadziliśmu zbiórkę na leczenie dla 3-letniej Amelki, która cierpi na złośliwy nowotwór mózgu.

 • VII Mistrzostwa Okręgu Słupskiego PZW

  W dniach 6/9 sierpnia 2020, na położonym wśród lasów jez. Wandzińskim w gm. Człuchów, już po raz szósty odbyły się Karpiowe Mistrzostwa Okręgu Słupskiego PZW. W zawodach wzięło udział 10 dwuosobowych ekip z kół i klubów Okręgu Słupskiego.

 • Karpiarze dla Huberta - VI edycja

  W dniach 03-05.07.2020 nad jez. Wandzińskim odbyła się VI edycja karpiowych zawodów charytatywnych pt. "Karpiarze dla Huberta". Cel był tylko jeden - pomoc chorym dzieciom. W tej edycji pomagaliśmy Zuzi, która choruje na cukrzycę oraz Mikołajowi, który cierpi na autyzm atypowy, zanik mięśni oraz astmę oskrzelową.

 • V Karpiowe Mistrzostwa Okręgu Słupskiego PZW

  W dniach od 1 do 4 sierpnia br. na jez. Wandzińskim koło Człuchowa, odbyły się piąte z kolei Mistrzostwa Okręgu Słupskiego PZW w Wędkarstwie Karpiowym. Organizatorem zawodów było Koło PZW w Człuchowie, przy współpracy z działającym w ramach koła Człuchowskim Klubem Karpiowym. Mistrzostwa miały charakter otwarty.

 • VI Pomorski Puchar SBS Tactical Bait

  Zawody karpiowe z cyklu Pomorski Puchar SBS Tactical Bait w tym roku miały swoją VI odsłonę i odbyły się w dniach 20-23.06.2019r. Imprezę podobnie jak w ubiegłym roku zorganizował Człuchowski Klub Karpiowy oraz sklep wędkarski SUMIK z Zabrza - wyłączny dystrybutor marki SBS na Polskę.

 • Karpiarze dla Huberta - V edycja

  W dniach 24-26.05.2019 odbyła się V edycja zawodów charytatywnych pt. "Karpiarze dla Huberta". Celem imprezy podobnie jak w latach ubiegłych była pomoc chorym dzieciom. W tej edycji pomagaliśmy Hubertowi poszkodowanemu w wypadku samochodowym oraz Filipowi, który cierpi na autyzm.

 • POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI – dla Huberta

  W dniach 01-05 maja 2019 nad rzeką Odrą odbyły się zawody karpiowe pt. "Karp Odry". Inicjatorami zawodów byli: Sekcja Karpiowa Azoty z Koła PZW Azoty z K-Koźla, Carp Team Mechnica, Paproch Team i KMK Wędkarstwo Sportowe. Wpsaniała idea i szczytny cel. Koledzy Kapiarze za priorytet obrali POMOC, a tyczyła się ona Huberta, syna naszego klubowego kolegi.

 • IV Karpiowe Mistrzostwa Okręgu Słupskiego PZW

  W dniach 3-5 sierpnia 2018r. nad Jez. Wandzińskim w gm. Człuchów rozegrano już po raz czwarty Karpiowe Mistrzostwa Okręgu Słupskiego PZW. Zawody były zarazem eliminacjami do Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym PCM 2018.

 • Karpiarze dla Huberta - IV edycja

  W dniach 29.06 - 01.07.2018 odbyła się IV edycja zawdów chatytatywnych pt. "Karpiarze dla Huberta". W tej edycji pomagaliśmy dwóm poszkodowanym dzieciom Emilce i Hubertowi. Orgznizatorem zawodów był Człuchowski Klub Karpiowy.

 • V Pomorski Puchar SBS Tactical Bait

  W dniach 31.05 - 03.06.2018 na jez. Wandzińskim odbył się V Pomorski Puchar SBS Tactical Bait. Organizatorem imprezy był Człuchowski Klub Karpiowy oraz sklep wędkarski SUMIK z Zabrza, wyłączny dystrybutor marki SBS na Polskę.

Designed by PrintVisionIPowered by Quick.CMS