Karpiarze dla Huberta 2021 - Vll edycja

W dniach 3-6.06.2021 odbyła się siódma edycja zawodów charytatywnych pn. KARPIARZE DLA HUBERTA organizowanych przez Człuchowski Klub Karpiowy pod patronatem HUBERTA Białek. W tej edycji prowadziliśmu zbiórkę na leczenie dla 3-letniej Amelki, która cierpi na złośliwy nowotwór mózgu.
Do zawodów zgłosił się komplet 16 drużyn, które w czwartek o godzinie 12 rozpoczęły łowienie. Taktyki były przeróżne aby przechytrzyć wandzińskie karpie, zawodnicy stosowali swoje sprawdzone przynęty a także testowali nowości. Rywalizacja przebiegała w miłej rodzinnej atmosferze, rozmowach do późnych godzin nocnych a nawet wczesnych porannych.
Tradycyjnie w sobotę o godzinie 13 rozpoczął się kiermasz z produktami karpiowymi jak i innymi rzeczami przeznaczonymi do licytacji. Można było również nabyć wyroby domowej roboty u Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Kołdowa i Wierzchowa Dworzec, które zebraną kwotę ze sprzedaży przekazały na leczenie Amelki. Najwięcej emocji przyniosły licytacje, a można było wylicytować kosze prezentowe, biżuterię, vouchery, smart watche, obrazy, koszulkę z autografem podarowaną przez Marcina Gortata i Dariusza Michalczewskiego. Nie zabrakło na licytacji zasiadek weekendowych na kilku znanych Pomorskich łowiskach, które też cieszą się zawsze dużym powodzeniem. Podczas oficjalnej części imprezy zaszczycił nas swoją obecnością Wójt Gminy Człchów - Paweł Gibczyński, który podziękował wszystkichm uczestnikom, organizatorom oraz paniom z kół gospodyń wiejskich za chęć pomocy i poświęcenie.
Perełką na tegorocznej licytacji był portfel skórzany z grawerem karpia wylicytowany przez naszego klubowego kolegę na innych zawodach charytatywnych i przekazany aby zasilić konto Amelki. Emocje tej licytacji sięgały zenitu a ostatecznie portfel osiągnął wartość 2000zł.
W trakcie trwania kiermaszu i licytacji zawodnicy jak i przybyli goście częstowali się kiełbasami z grilla, pieczonym dzikiem ufundowanym jak co roku przez Koło Łowieckie Orzeł, rogalikami, piwkiem, i innymi . . napojami. Były również atrakcje dla dzieci prowadzone przez animatorkę, a dla tych większych dzieci i dorosłych konkurencje strzeleckie, które zorganizował por. Krzysztof Krawczyk.
Sobota minęła szybciutko i zawodnicy walczyli o lepsze wyniki w tą ostatnią noc zawodów. W niedzielę o godzinie 12 sędzia sygnałem zakończył zawody.

Podsumowanie rywalizacji wędkarskiej:
Pierwsza ryba zawodów: Rudziński Józef 13.95kg
Big fish zawodów: Marcin Wiśniewski 16.50kg

I miejsce: Arkadiusz Chruścicki i Artur Weisbrot - stanowisko 10, wynik 9 ryb o łącznej wadze 106.30kg
II miejsce: Marcin Wiśniewski i Mateusz Burzyński - stanowisko 8, wynik 5 ryb o łącznej wadze 67.10kg
III miejsce: Krzysztof Dobrzański i Leszek Weyna - stanowisko 4, wynik 4 ryby o łącznej wadze 42.85kg


Łącznie na zawodach złowiono 39 karpi o łącznej wadze 446.25kg co daje średnią 11.44kg sztuka. Czyli można śmiało stwierdzić, że ryby są w dobrej kondycji i z roku na rok średnia waga rośnie.


Kwota którą udało się zebrać podczas tej edycji też robi wrażenie, i w tym roku "pękła trójka" czyli
zebraliśmy ponad 30 tysięcy złotych - to kolejny rekord!!!
Pieniądze te zostaną wpłacone na konto fundacji i zasilą subkonto Amelki.

Za ten wynik należą się WIELKIE PODZIĘKOWANIA wszystkim zawodnikom, organizatorom i sponsorom:

Sklepom i firmom karpiowym: Adder Carp, Booking Fish, Team Corda Poland, Great Baits, Sticky Baits, sklep wędkarski ISIKA,  P.H. Hobby, Sumik Zabrze, za ufundowanie produktów karpiowych i nagród;

Łowiskom karpiowym: Jez. Wygonin, Missisipi, Wandzińskie, Czarne, Hermanowo, Głębokie Dobino za ufundowanie darmowych zasiadek;

Osobom: Justyna i Tomkek Gołębiewscy, Krzysztof Grudzki, Arkadiusz Gawin,  za zorganizowanie produktów na kiermasz oraz łowisk;

Firmom i instytucjom: Urbaniak Inwestycje, Regalux, Canpol Racing, Wójtowi Gminy Człuchów - Pawłowi Gibczyńskiemu, Koła Gospodyń Wiejskich z Kołdowa i Wierzchowa Dw., Urząd Miasta Człuchów, Urząd Miasta Złotów, PM Rafał MajchrzykKoło Łowieckie OrzełRestauracji "Stara Kaszarnia", Piekarnia-Cukiernia Tadeusz Brunka, drukarni PrintVision, firmie Fenix, Projekt Michał Dorsz, P.H.U. MAX Robert Szypryt, Hotel i SPA Notera, Złotnik Kowalewski, Gabinet kosmetyczny Monika.

Patronom medialnym: Radio Weekend FM

Do zobaczenia już za rok
CKK Człuchów

Designed by PrintVisionIPowered by Quick.CMS