O nas

Człuchowski Klub Karpiowy został utworzony w styczniu 2010r. i działa przy Kole PZW w Człuchowie. Pomysł na zawiązanie klubu rodził się w naszych głowach już od jakiegoś czasu. Choć wędkarstwo karpiowe na człuchowskich jeziorach ma stosunkowo krótką historię, to wiedzieliśmy, że są wśród nas wędkarze którzy już zdążyli się zarazić karpiowaniem, jednak nie wszyscy się między sobą znaliśmy, ale to była tylko kwestia czasu. Przełom nastąpił z końcem 2009r. kiedy to grupą inicjatywną złożyliśmy wniosek do Zarządu PZW w Człuchowie o utworzenie klubu karpiowego. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie co z dniem 01.01.2010r. zapoczątkowało naszą działalność. 

Nadrzędnym celem naszego klubu jest propagowanie wędkarstwa karpiowego opartego na zasadzie złów i wypuść, doskonalenie technik połowu oraz wymiany doświadczeń i etycznych zachowań nad wodą. Na chwilę obecną klub liczy 25 członków.

Skład Klubu na kadencję 2017-2021

Zarząd Klubu:

Prezes Klubu - Maciej Wdowczyk
Wiceprezes - Tomasz Kowcun 
Skarbnik - Tomasz Bruździński 
Członkowie Zarządu - Grzegorz Bieliński, Winicjusz Białek, Dariusz Kęsik.

Członkowie Klubu:

Seniorzy: Karol Dziemiańczyk, Kazimierz Januszewski, Bartosz Smoleń, Łukasz Szeremeta, Henryk Wdowczyk, Michał Dorsz, Łukasz Biesek, Artur Szymański, Daniel Lew Kiedrowski, Andrzej Stoltman, Marek Myszka, Robert Kwasigroch, Piotr Nowicki, Krzysztof Stencel, Matesz Kolter, Maciej Brzozowski, Krzysztof Brzozowski, Dariusz Łepek, Krzysztof Sabinasz, Tomasz Janikowski.

Juniorzy: Wojciech Dziemiańczyk, Jan Stoltman.

Karpiowanie to wspaniała pasja, przygoda i zabawa. Pragniemy popularyzować ten sport na naszych wodach i na zewnątrz. Chcemy nawiązywać i utrzymywać kontakty z innymi klubami, spotykać się na wspólnych zasiadkach i zawodach.
 

Designed by PrintVisionIPowered by Quick.CMS